W Olsztynie wyremontowano poniemiecki statek pasażerski. Niestety pozostawiono starą nazwę - Marceli Nowotko. Jednostka kiedyś wyglądała tak:
http://www.gizycko.one.pl/gallery.php?ID=713
Czy znane są losy przedwojenne tej jednostki?
Poszukuje info o jednostce "Marceli Nowotko"
- Rogelio
- Posty: 56
- Rejestracja: 2005-01-27, 21:14
- Lokalizacja: Olsztyn
-
Andrzej J.
- Posty: 1094
- Rejestracja: 2004-01-06, 02:19
- Lokalizacja: Gdańsk