armatorzy
-
Gość
Witaj.
Jeśli chodzi ci o współczesnych armatorów to podrzucam linki do dwóch moich ostatnich pracodawców :
http://www.tarntank.se oraz http://ium.no
miłego oglądania
Pozdrówka
Janisz
Jeśli chodzi ci o współczesnych armatorów to podrzucam linki do dwóch moich ostatnich pracodawców :
http://www.tarntank.se oraz http://ium.no
miłego oglądania
Pozdrówka
Janisz
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
Re: armatorzy
Witajmiras pisze:Poszukuję stron internetowych na których można znaleźć np.znaki armatorskie malowane na kominach , adresy armatorów i wielkości ich
flot. Najchętniej z całego świata.
Coś tu znajdzieś ze szweckiej floty :http://kommandobryggan.se/Bryggan/Rederi.htm
Halo Janisz
Fajna ta pierwsza stronka
Slaw
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
jeszcze raz link :http://kommandobryggan.se/Bryggan/Rederi.htm