Wesołych Świąt
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Wesołych Świąt
W te Święta miłości
Niech pokój zagości
Składam Wam życzenia
Oby wszystkie do spełnienia
Radości w Rodzinie
I ciepła przy zimie
Drodzy Koledzy, mam nadzieję, że wybaczycie domorosłemu poecie i przyjmiecie moje najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.
Mam nadzieję spotkać się z Wami wszystkimi po Świętach i w zbliżającym się Nowym Roku.
Pozdrawiam
Ryszard
Niech pokój zagości
Składam Wam życzenia
Oby wszystkie do spełnienia
Radości w Rodzinie
I ciepła przy zimie
Drodzy Koledzy, mam nadzieję, że wybaczycie domorosłemu poecie i przyjmiecie moje najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.
Mam nadzieję spotkać się z Wami wszystkimi po Świętach i w zbliżającym się Nowym Roku.
Pozdrawiam
Ryszard
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- janik41
- Posty: 1328
- Rejestracja: 2004-07-03, 22:16
- Lokalizacja: Kopavogur
- Kontakt:
-
karolk
Pomyślności, ciepła i troski ze strony innych ludzi, niezależnie czy uznajecie te Święta, czy nie, no i pomyślności w Nowym Roku, zas dla tych co nie przyjmuja tych powyższych, UDANEJ ZABAWY SYLWESTROWEJ!!!
ps. a jak gdzie jedziecie, to noga z gazu kochani, nasze drogi naprawdę nie nadają się do jazdy...
ps. a jak gdzie jedziecie, to noga z gazu kochani, nasze drogi naprawdę nie nadają się do jazdy...
- jareksk
- Posty: 1678
- Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
- Lokalizacja: Warszawa
- Diabeł
- Posty: 55
- Rejestracja: 2004-05-26, 12:42
- Lokalizacja: Sulejówek
-
Andrzej Bryska
Witajcie !
Świątecznych Najlepszości !
W Nowym Roku róbcie to samo co w tym, tyle że lepiej !
Jestem tu dziś po raz pierwszy, więc świątecznie zacząć wypada.
W Nowym Roku róbcie to samo co w tym, tyle że lepiej !
Jestem tu dziś po raz pierwszy, więc świątecznie zacząć wypada.
-
Edward
-
Kamil
-
Gość


