Niszczyciele eksplodowały, dlaczego?
-
karolk
Niszczyciele eksplodowały, dlaczego?
Niszczyciele eksplodowały, dlaczego?, czy są już jakieś dane pozwalające ocenić ten nieszczęśliwy incydent u szweckiego wybrzeża, gdy dwa z nich trafiły do bardzo długiego remontu, a jeden nawet do kasacji? Co tam się stało w końcu?
Czyżby Agent jakiś pomylił morza i zamiast ex-greka wysadził trzy Szwedy?
- rak71
- Posty: 220
- Rejestracja: 2004-01-12, 08:58
- Lokalizacja: Wadowice
- Kontakt:
-
karolk
-
Gość
-
karolk
-
karolk
shigure niewykluczone, że był wałkowany, ale nie przed moimi oczami, a czytając Seekriegs na sttutgarter znajduję tylko suvhą informację, że kotwiczyły trzy, dwa remont dwuletni, jeden Schroth, i tyle tylko wiem, może jestem zapuźniony w wielu tematach, ale nie znaczy to wcale, że nowe spojrzenie jest zupełnie niepotrzebne i niezasadne, bo czasami odświeża wiele pogladów 
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
-
TTĆ
- Posty: 12
- Rejestracja: 2004-12-16, 00:27
- Lokalizacja: Miasto Środka
Niszczyciele eksplodowały, dlaczego?
Artykuł Adama Fleksa "Katastrofa w fiordzie Hars" był w OW nr 14 (1996 r.).
Konkluzja: nieszczęsliwy wypadek, lub sabotaż prawdopodobnie szwedzkich komunistów.
Konkluzja: nieszczęsliwy wypadek, lub sabotaż prawdopodobnie szwedzkich komunistów.
-
karolk
he he, polski torpedowiec komuniści jakiej maści zsabocili i zatopili?
jak przypisywać to wszystko, co ma cień niejasności, co? Ten niemiecki krążownik z pierwszej wojny, to chyba sam Lenin machnął na dno, co? też niejasne tłomaczenie o oparach i mieszankach wybuchowych...
a te liczne okręciki flot rzecznych? Komuchy, to pewne.