https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... 7540&ei=20
Teraz każdy brudas będzie miał bombę wodorową i atomowe okręty podwodne.
Korea Północna po raz pierwszy zaprezentowała okręt podwodny z napędem atomowym
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
-
Cypis
- Posty: 228
- Rejestracja: 2005-03-03, 14:48
- Lokalizacja: Gdynia
Korea Północna po raz pierwszy zaprezentowała okręt podwodny z napędem atomowym
Taka pierwsza wizja z Hisuttona
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Korea Północna po raz pierwszy zaprezentowała okręt podwodny z napędem atomowym
Szorujesz po dnie.Edward Teach pisze: Teraz każdy brudas będzie miał bombę wodorową i atomowe okręty podwodne.
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/