Tadaaaam ! ! !
-
Gość
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Faktycznie, jest "Iowa". Zupełne przeoczenie z mojej strony. Jako tło nieźle się prezentuje, ale Bismarck byłby lepszy. Taki bardziej rasowy.
Seawolf, tylko nie wciskaj za dużo Java script, bo to tylko utrudnia otwerania, a nic do rzeczy nie wnosi.
HTML w zupełności wystarcza, takie moje prywatne zdanie. Zawsze byłem zwolennikiem treści, a nie efektów.
Pozdrawiam
Ryszard
Seawolf, tylko nie wciskaj za dużo Java script, bo to tylko utrudnia otwerania, a nic do rzeczy nie wnosi.
HTML w zupełności wystarcza, takie moje prywatne zdanie. Zawsze byłem zwolennikiem treści, a nie efektów.
Pozdrawiam
Ryszard
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- wolf359
- Posty: 117
- Rejestracja: 2004-10-04, 13:52
- Lokalizacja: Międzychód
-
Gość
Tadaaaam !
Brytyjskie się wywodzą a już niemieckie wcale nie. A co powiesz Gościu o włoskich krążownikach liniowych typu "Regina Elena" ?Anonymous pisze:Krazowniki bojowe lub liniowe sa krazownikami. Wywodza sie z krazownikow pancernych i nie maja nic wspolnego ani z okretami liniowymi ani z pancernikami. Nie sluza tez do walki w linii. A slowa battle to nie tylko bitwa, lecz i boj, stad krazownik bojowy a nie bitewny.
Tadeusz K.
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
- nicpon
- Super Kierownik ;-)
- Posty: 834
- Rejestracja: 2004-01-04, 11:01
- Kontakt:
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
- Maciej
- Posty: 2035
- Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
- Lokalizacja: Puszczykowo
- Kontakt:
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Seawolf, coś ty najlepszego narobił z tymi kolorami???
Oryginał był dużo lepszy. Jeżeli już co, to mogłeś najwyżej rozjaśnić poszczególne ramki, a nie wszytko jednakowe.
Wygląda, jak sprana azjatycka polówka, która sama straciła kolor, a zabarwiła resztę prania.
Pierunie, z tymi eksperymentami.
To jest moje prywatne zdanie, ale wypowiadam je głośno, bo życzę Ci powodzenia w przedsięwzięciu.
Pozdrawiam
Ryszard
Oryginał był dużo lepszy. Jeżeli już co, to mogłeś najwyżej rozjaśnić poszczególne ramki, a nie wszytko jednakowe.
Wygląda, jak sprana azjatycka polówka, która sama straciła kolor, a zabarwiła resztę prania.
Pierunie, z tymi eksperymentami.
To jest moje prywatne zdanie, ale wypowiadam je głośno, bo życzę Ci powodzenia w przedsięwzięciu.
Pozdrawiam
Ryszard
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- jareksk
- Posty: 1678
- Rejestracja: 2004-01-14, 18:59
- Lokalizacja: Warszawa
- Maciej
- Posty: 2035
- Rejestracja: 2004-10-21, 21:40
- Lokalizacja: Puszczykowo
- Kontakt: