https://menway.interia.pl/militaria/new ... Id,3308121
(link) Rosyjskie op wyszły w morze.
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
(link) Rosyjskie op wyszły w morze.
Sporo płytek z powłoki anechoicznej opylili na boku
https://menway.interia.pl/militaria/new ... Id,3308121
https://menway.interia.pl/militaria/new ... Id,3308121
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice
- Marek-1969
- Posty: 429
- Rejestracja: 2009-07-18, 21:12
- Lokalizacja: Bytom
Re: (link) Rosyjskie op wyszły w morze.
Gazetka żydowska jak zawsze. Zapomniała że druga wystrzelona rakieta nigdzie nie doleciała...
-
ZH
- Posty: 383
- Rejestracja: 2004-03-10, 21:36
Re: (link) Rosyjskie op wyszły w morze.
Nie ten okręt, nie ta rakieta i nie to forum.Marek-1969 pisze:Gazetka żydowska jak zawsze. Zapomniała że druga wystrzelona rakieta nigdzie nie doleciała...
ZH