Mają Helenę

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: Marmik, crolick

MiKo
Admin FOW
Posty: 4053
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Re: Mają Helenę

Post autor: MiKo »

Ledwie się człowiek na urlop wyrwie ,a tu już kolejny wrak... (a Kirishimę też już podobno mają)



Źródło kłopotów - zablokowane stery
h2.jpg
h3.jpg
Jakieś uszkodzenie, ale chyba bardziej od odłamku?
h1.jpg
h4.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
MiKo
Admin FOW
Posty: 4053
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Re: Mają Helenę

Post autor: MiKo »

Opublikowali krótki film z Kirishimy
https://www.facebook.com/rvpetrel/
k1.jpg
Tędy wszedł "kuferek" z Washingtona.
k2.jpg
Tu chyba następny
k3.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Halsey
Posty: 682
Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Mają Helenę

Post autor: Halsey »

MiKo pisze:Kirishimę też już podobno mają
Ano mają. Bodaj od 1992. Ballard pisze o niej trochę we wspomnieniach.
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
ODPOWIEDZ