Little red submarine :)

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Pet5
Posty: 138
Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Little red submarine :)

Post autor: Pet5 »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Peperon
Posty: 6819
Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Little red submarine :)

Post autor: Peperon »

Nie dość, że ma sylwetkę boomera, to jeszcze wyraźnie zadowolona. :diabel:
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
ODPOWIEDZ