Ares na złom?

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stara zientara
Posty: 169
Rejestracja: 2010-04-27, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ares na złom?

Post autor: stara zientara »

Wygląda na to, że Aresa zaczęto rozbierać. Ostatni sygnał z AIS jest z 4 września, zdjęcie z 27 września
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Wojtek
http://wojtekzientara.pl/
Awatar użytkownika
polsteam
Posty: 1553
Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ares na złom?

Post autor: polsteam »

gdzie to jest?
Awatar użytkownika
stara zientara
Posty: 169
Rejestracja: 2010-04-27, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ares na złom?

Post autor: stara zientara »

Gdańsk, nabrzeże Wiślane.
Pozdrawiam
Wojtek
http://wojtekzientara.pl/
Awatar użytkownika
stara zientara
Posty: 169
Rejestracja: 2010-04-27, 13:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ares na złom?

Post autor: stara zientara »

Powoli tną.
20.10.2018:
DSCN8104-20-10-2018.JPG
DSCN8159-20-10-2018.JPG
10.11.2018:
DSCN8357-10-11-2018.JPG
DSCN8359-10-11-2018.JPG
foto Jerzy Makieła
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Wojtek
http://wojtekzientara.pl/
ODPOWIEDZ