Mają Helenę
- Halsey
- Posty: 682
- Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
- Lokalizacja: Katowice
Mają Helenę
Witam.
Jak w temacie, źródło:
Urodzaj na słynne wraki Pacyfiku trwa.
Jak w temacie, źródło:
Urodzaj na słynne wraki Pacyfiku trwa.
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Mają Helenę
Jak pasja idzie w parze z kasą to i takie fajne wiadomości nadciągają... z czasem.
On chyba stale tam grzebie się w tym co na dnie.
Ale to dobrze.
On chyba stale tam grzebie się w tym co na dnie.
Ale to dobrze.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- wpk
- Posty: 757
- Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
- Lokalizacja: Nad Wigołąbką
- Kontakt:
Re: Mają Helenę
Tomku, wszelki duch!Halsey pisze:Witam.
Jak w temacie, źródło:
Urodzaj na słynne wraki Pacyfiku trwa.
Jakże miło Cię widzieć po prawie 3 latach.
- Halsey
- Posty: 682
- Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
- Lokalizacja: Katowice
Re: Mają Helenę
Czołem. 
Jak to kiedyś pisało na pewnym murze - Punk nie umarł, punk śpi.
Zaś wracając do tematu, to mam nadzieję, że chłopaki pana Allena znajdą następne lotniskowce. W okolicy gdzie się kręcą, mają jeszcze trzy.
Jak to kiedyś pisało na pewnym murze - Punk nie umarł, punk śpi.
Zaś wracając do tematu, to mam nadzieję, że chłopaki pana Allena znajdą następne lotniskowce. W okolicy gdzie się kręcą, mają jeszcze trzy.
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
- Halsey
- Posty: 682
- Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
- Lokalizacja: Katowice
Re: Mają Helenę
Panowie, no to po maluchu pod to nasze znalezisko!
... i stąd te 3 tygodnie (?)
... i stąd te 3 tygodnie (?)
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
- wpk
- Posty: 757
- Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
- Lokalizacja: Nad Wigołąbką
- Kontakt:
Re: Mają Helenę
Źródło poproszę!Halsey pisze:Panowie, no to po maluchu pod to nasze znalezisko!
... i stąd te 3 tygodnie (?)
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Mają Helenę
Zapewne już osuszone...wpk pisze:Źródło poproszę!
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Halsey
- Posty: 682
- Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
- Lokalizacja: Katowice
Re: Mają Helenę
Własne przemyślenia przy zastosowaniu logicznego rozumowania opartego na szczątkowej faktografii.wpk pisze:Źródło poproszę!
Traktujmy to jako opinię.Peperon pisze:Zapewne już osuszone...
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Mają Helenę
Prędzej jako mocną hipotezę.Halsey pisze:Traktujmy to jako opinię.Peperon pisze:Zapewne już osuszone...
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Halsey
- Posty: 682
- Rejestracja: 2007-01-15, 11:24
- Lokalizacja: Katowice
Re: Mają Helenę
Obawiam się, że niefalsyfikowalną.Peperon pisze:Prędzej jako mocną hipotezę.
Do you fear death?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
Do you fear that dark abyss?
All your deeds laid bare,
all your sins punished?
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Mają Helenę
I zostańmy na tym etapie. 
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Kpt.G
- Posty: 953
- Rejestracja: 2013-10-11, 14:22
Re: Mają Helenę
Nie mogę Wytrzymać...
"Mają Helenę"
Trojańską? Zebrać Armię!!
ehhhhhh
"Mają Helenę"
Trojańską? Zebrać Armię!!
ehhhhhh
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. 
Jakże daleko z Domu do Morza!
Jakże daleko z Domu do Morza!
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Mają Helenę
Na facebookowej stronie Petrela powrzucali trochę nowych fotek z Iron Bottom
https://www.facebook.com/rvpetrel/
Northampton:
uszkodzenia wywołane eksplozją jednej z torped wieża nr 2 z widocznymi uszkodzeniami (rozerwany pokład), których nie ma War Damage Report Astoria:
dziura po pociski 8-calowym rufowa wieża, chyba Vincennes:
wieża rufowa chyba, według WRD tak wygląda niepenetrujące trafienie pociskiem HE kal. 5 cali.
dziura wlotowa, choć trochę wygląda na wylotową - również nowość względem WDR
https://www.facebook.com/rvpetrel/
Northampton:
uszkodzenia wywołane eksplozją jednej z torped wieża nr 2 z widocznymi uszkodzeniami (rozerwany pokład), których nie ma War Damage Report Astoria:
dziura po pociski 8-calowym rufowa wieża, chyba Vincennes:
wieża rufowa chyba, według WRD tak wygląda niepenetrujące trafienie pociskiem HE kal. 5 cali.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
dakoblue
- Posty: 1622
- Rejestracja: 2004-01-05, 08:42
- Lokalizacja: Elblag
Re: Mają Helenę
super zdjecia tam sa ,trzeba zweryfikowac damage reporty
- wpk
- Posty: 757
- Rejestracja: 2004-02-23, 20:58
- Lokalizacja: Nad Wigołąbką
- Kontakt:
Re: Mają Helenę
Ano trzeba. I o ile różnice co do trafień pociskami nie są niczym dziwnym w przypadku okrętów, które nie dotarły do portu, to w przypadku Northamptona podejrzenie trafienia torpedą w część dziobową jest w stosunku do WDR różnicą bardzo grubą. W dyskusji padło, że to może być spowodowane efektami tonięcia, ale jakoś mi się nie wydaje. Tyle, że pokazane zdjęcia to jakby 5% kawałków puzzle - potrzebne są szkice całościowe i dopiero analizy... Mam nadzieję, że się tego doczekamy w życiu doczesnym.
PS Jest i Hiei...
PS Jest i Hiei...
