Ciekawy stateczek. Może kiedyś nim popłynę.
Arktyczny statek wycieczkowy o napędzie LNG
- Edward Teach
- Posty: 881
- Rejestracja: 2006-09-22, 23:13
- Lokalizacja: Gdańsk
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: Arktyczny statek wycieczkowy o napędzie LNG
Edward Teach pisze:https://tech.wp.pl/pierwszy-taki-statek ... 657471617a
Ciekawy stateczek. Może kiedyś nim popłynę.
a troszkę więcej - tutaj:
http://www.portalmorski.pl/stocznie-sta ... -lng-video