Znalazłem taką ciekawostkę...
http://nt.interia.pl/news-jak-miec-oko- ... Id,2435345
Oko na giganty
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Oko na giganty
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Oko na giganty
Nowy sezon wizyt wycieczkowców w Gdyni rozpoczęty.
Okazjonalna galeria.
https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/g ... AId,327571
Okazjonalna galeria.
https://fakty.interia.pl/galerie/kraj/g ... AId,327571
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: Oko na giganty
Peperon pisze:Znalazłem taką ciekawostkę...
http://nt.interia.pl/news-jak-miec-oko- ... Id,2435345
Lepszy merytorycznie tekst, wywiad z Polakiem tam pracującym:
Wycieczkowce pod nadzorem
Wywiad z Romanem Jankowskim, który morską karierę oficera na statku zamienił na lądową pracę menedżera w Centrum Operacyjnym Floty w Carnival Maritime GmbH w Hamburgu. Placówka ta 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu czuwa nad bezpieczeństwem pasażerów i załóg wielkich wycieczkowców.
> https://polskanamorzu.pl/produkt/polska ... u-06-2018/