"Statek towarowy Leonardo był pod banderą Mongolii. Dramat wydarzył się nieopodal największego miasta Turcji - informuje Reuters. Służby ratownicze podjęły 11 osób załogi ze statku zbudowanego w 1975 roku......"
https://www.o2.pl/artykul/katastrofa-na ... 029249153a
"Statek przełamał się na pół" - link
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice