Jednostki Policji Państwowej przed II wś

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
admiralcochrane
Posty: 806
Rejestracja: 2004-05-28, 15:45

Jednostki Policji Państwowej przed II wś

Post autor: admiralcochrane »

Czy ktoś wie coś więcej o tej jednostce? Fragment pochodzi z IKC z 1927 r.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ