prom z Wisłoujścia

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AvM
Posty: 7328
Rejestracja: 2004-08-03, 01:56

prom z Wisłoujścia

Post autor: AvM »

Awatar użytkownika
Toff
Posty: 220
Rejestracja: 2005-11-03, 23:22
Lokalizacja: Gdańsk

Re: prom z Wisłoujścia

Post autor: Toff »

Niestety ta historia nie kończy się happy endem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ