Nautologia
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia
Nautologia
Czy ktoś z Was wie czy ukazała się już "Nautologia" za 2009 rok ?
- Grzechu
- Posty: 1688
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
Re: Nautologia
Większość zainteresowanych pewnie już wie, ale na wszelki wypadek...
Tutaj
http://www.nautologia-ptn.pl/index.php/ ... ia/pobierz
można pobrać numery Nautologii z lat 2009-2014 w formacie pdf.
Tutaj
http://www.nautologia-ptn.pl/index.php/ ... ia/pobierz
można pobrać numery Nautologii z lat 2009-2014 w formacie pdf.
Republika marzeń...