http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/ ... cha/hgnl4h
Megajacht
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Megajacht
Jacht. Definicja nie zakłada ograniczeń wielkościowych. Tyle, że wcale nie największy, spory i owszem, ale największy ma coś koło 180 m długości. Ten za to ma żagle i to jest coś, choć o ile się nie mylę to obecnie, także w Kilonii powstaje jeszcze większy jacht żaglowy.
-
oskarm
- Posty: 1419
- Rejestracja: 2012-08-30, 18:23
Re: Megajacht
W sumie "must have" dla każdego rosyjskiego oligarchy. Szczególnie pod banderą USA. Chociaż mogłby być nieco szybszy...
- stara zientara
- Posty: 169
- Rejestracja: 2010-04-27, 13:48
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Megajacht
W marcu był w Tarragonie (oczywiście to ten w tle).Adam pisze:największy ma coś koło 180 m długości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Re: Megajacht
144 długości i 91 metrów wysokości , pod koniec filmu pojawia się skromnie wyglądająca fregata mekko 200 przy tym jachcie
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Re: Megajacht
Czytałem, że jakiś Saudyjczyk planował budowę jachtu na bazie VLCC. nie wiem co z tego wyszło ale przy tych cenach ropy może będzie musiał poczekać.
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak