Pod biało-czerwoną - zdjęcia
-
Andrzej Ciszewski
- Posty: 507
- Rejestracja: 2008-09-27, 17:58
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Aż się wierzyć nie chce, że Polska miała kiedyś taką flotę, i to pod auspicjami polskich armatorów. Oprócz handlowej, jeszcze przecież także flota flota rybacka była nie najmniejsza. Ponoć 10 w świecie.Ale się porobiło. Pozostały tylko wspomnienia. Trochę szkoda. Piękne są te zdjęcia, ale pozostaje niedosyt, że to wszystko już minęło.
PS Proszę nie wiązać moich uwag z wątkiem politycznym.
PS Proszę nie wiązać moich uwag z wątkiem politycznym.
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Aż tak mocno nie "minęło" - dalej mamy coś około 70 - 80 statków PŻM, plus jednostki innych armatorów. To nie to co było, ale też nie jest aż tak tragicznie.
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
No cudo
Czyżby fotka z prób stoczniowych ?
Czyżby fotka z prób stoczniowych ?
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
W trochę lepszej jakości.Peperon pisze:No cudo![]()
Czyżby fotka z prób stoczniowych ?
http://www.tynebuiltships.co.uk/S-Ships ... i-1939.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Gruzja i Piotr Wielikij.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Z francuskiego e-baya.
Może ktoś z kolegów doprecyzuje który to z klejnotów księżniczki Dagmary?Campagne de Baltique 1930 Paquebot Polonais BATORY
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Wlad
- Posty: 100
- Rejestracja: 2006-12-28, 13:23
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Moim zdaniem jest to KościuszkoMoże ktoś z kolegów doprecyzuje który to z klejnotów księżniczki Dagmary?
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Tak, KOŚCIUSZKO.Wlad pisze:Moim zdaniem jest to KościuszkoMoże ktoś z kolegów doprecyzuje który to z klejnotów księżniczki Dagmary?
- ramm
- Posty: 712
- Rejestracja: 2009-10-06, 18:08
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Reportaż z wodowania zbiornikowca Profesor Huber
http://artmuseum.pl/pl/archiwum/archiwu ... kiego/1023
http://artmuseum.pl/pl/archiwum/archiwu ... kiego/1023
- ramm
- Posty: 712
- Rejestracja: 2009-10-06, 18:08
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
☠Rock Honor Ojczyzna☠
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Lichtuga "Nation" czyli przedwojenny polski "Bronek"
http://www.photoship.co.uk/JAlbum%20Shi ... ion-01.jpg
http://www.photoship.co.uk/JAlbum%20Shi ... ion-01.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Pod biało-czerwoną - zdjęcia
Dwie scenki widziane z plaży w Brzeźnie - wejście 41.
Mieszkający w Gdańsku wiedzą o czym piszę.
Zrobione dzisiaj.
Mieszkający w Gdańsku wiedzą o czym piszę.
Zrobione dzisiaj.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.





