Co to za statek?
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Co to za statek?
Czy ktoś orientuje się co to za wrak (wydaje mi się, że to pozostałości kutra rybackiego) leży na brzegu Martwej Wisły, na tego rocznej trasie tramwaju wodnego?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt:
Re: Co to za statek?
Nie znam odpowiedzi ale za to, o ile pamiętam, to jest miejsce, gdzie takich wraków leży kilka (ze sześc). NA dole opbrazka jest pozycja. Stan taki był także w sierpniu tego roku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: Co to za statek?
Marku, a czy to nie jest czasem to miejsce związane z Bractwem Kutrowym, o którym mi wspominałeś, gdy odwiedzilem Cię na "Darze"?
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt:
Re: Co to za statek?
Nie na temat ale: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wra ... 57625.html
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt: