
Hel -Bór - morze odkrywa kawałek czegoś ( wrak)
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
Hel -Bór - morze odkrywa kawałek czegoś ( wrak)
Wczoraj spacerując po plaży Hel -Bór ( wejście 29) , zauważyłem w wodzie kawałek czegoś .Nie jest to duże , wygląda na poszycie dna .Może to resztki jakiegoś kutra ? Czy ktoś coś wie na ten temat?


- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
Re: Hel -Bór - morze odkrywa kawałek czegoś ( wrak)
Przeglądając inne fora znalazłem coś takiego :
Pomorskie Forum Eksploracyjne
http://www.forum.eksploracja.pl/viewtop ... 38#p254338
Slaw
Pomorskie Forum Eksploracyjne
http://www.forum.eksploracja.pl/viewtop ... 38#p254338
Slaw



