ex RMAS Salmaid (A187) przybył do Gdyni
w wątku "statki handlowe", bo przebudowany będzie oczywiście do zadań cywilnych..
ex Salmaid w Gdyni
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt: