forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...
Moderatorzy: Marmik, crolick
-
pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Post
autor: pothkan »
Słonecznik

pothkan
-
szafran
- Posty: 2197
- Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
- Lokalizacja: Sopot
Post
autor: szafran »
szafran
-
Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Post
autor: Chemik »
W Gdańsku również jest statek "słoneczny", wpadł mi w obiektyw gdy byłem na urlopie

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Chemik