III SHIPREPLICA 2012
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: III SHIPREPLICA 2012
Mam takie pytanie.
Czy po zakończeniu Shiprepliki jest przewidziana jakaś ekspozycja ?
W zeszłym roku część modeli była wystawiona na Darze Pomorza. A jak będzie w tym roku ?
Czy po zakończeniu Shiprepliki jest przewidziana jakaś ekspozycja ?
W zeszłym roku część modeli była wystawiona na Darze Pomorza. A jak będzie w tym roku ?
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
syjek
- Posty: 97
- Rejestracja: 2010-07-05, 14:49
Re: III SHIPREPLICA 2012
Szczerze mówiąc - nie wiem.
Myślę, że jest szansa aby część modeli pozostała w muzeum, ale to już zależy od rozmów na lini modelarz - muzeum.
Co do Daru Pomorza, to akurat nie moja działka, także w tym temacie nie odpowiem.
Myślę, że jest szansa aby część modeli pozostała w muzeum, ale to już zależy od rozmów na lini modelarz - muzeum.
Co do Daru Pomorza, to akurat nie moja działka, także w tym temacie nie odpowiem.
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Re: III SHIPREPLICA 2012
Coroczna "Wystawa modeli kartonowych itd." na DARZE POMORZA już jest gotowa i będzie czynna do 31 sierpnia.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: III SHIPREPLICA 2012
Super 
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: III SHIPREPLICA 2012
jakie są wyniki konkursu - komu przyznano nagrody czy wyróżnienia i za co konkretnie?...
- BALROG
- Posty: 54
- Rejestracja: 2007-04-08, 22:41
- Lokalizacja: Sopot
Re: III SHIPREPLICA 2012
wiem że dostał U-boot VIIc, Nowik i mój Schnellboot S-38 reszty nie spamiętałem już o nazwskach nie wspomnę bo pamięć mam do nich koszmarnąpolsteam pisze:jakie są wyniki konkursu - komu przyznano nagrody czy wyróżnienia i za co konkretnie?...
Myślę że Syjek zapoda wyniki jak dojdzie do kompa
ja tymczasem mogę dać fotki








































































































- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: III SHIPREPLICA 2012
Piękne modele!
Mam pytanie a propos jednej z fotek: co to za okręt w tle, za Burzą?
Mam pytanie a propos jednej z fotek: co to za okręt w tle, za Burzą?
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- BALROG
- Posty: 54
- Rejestracja: 2007-04-08, 22:41
- Lokalizacja: Sopot
Re: III SHIPREPLICA 2012
wiem ze to wizyta w Sztokholmie można by zdać fotkę do rozgryzienia dla znawców
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: III SHIPREPLICA 2012
Jak Sztokholm, to pewnie któryś z typu Aran, choć kształt mostka tak mi średnio pasuje do tego typu 
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/