statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

forum to dedykowane jest wszystkim jednostkom pływającym budowanym w celach cywilnych...

Moderatorzy: Marmik, crolick

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: miczman »

Może i bym się wybrał w końcu to zacna uroczystość. Niestety sęk w tym ,że nie jestem gdańszczaninem ani bywalcem stoczni i nie mam pojęcia gdzie jest jakaś brama od Marynarki Polskiej.
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: miczman »

Dziekować :)

A wiesz jak z fotografowaniem? Nie wiem jaki obiektyw wziąć ze sobą.
szafran
Posty: 2197
Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
Lokalizacja: Sopot

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: szafran »

No właśnie jak z fotografowaniem bo ostatnio na Dniach Otwartych w Remontówce nie można było korzystać z własnych aparatów.
Awatar użytkownika
polsteam
Posty: 1553
Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: polsteam »

szafran pisze:No właśnie jak z fotografowaniem bo ostatnio na Dniach Otwartych w Remontówce nie można było korzystać z własnych aparatów.
nie wiem, jak było w praktyce, ale w ZAPOWIEDZIACH / ZAPROSZENIACH (na ostatnie Dni Otwarte) zastrzeżenie o "zakazie" fotografowania (nawiasem mówiąc - niedorzeczne moim zdaniem) była mowa tylko w kontekście Stoczni Północnej, a przy Remontowej - nie.

teraz w komunikacie / zaproszeniu REMONTOWA Shipbuilding nie ma nic o fotografowaniu...
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: miczman »

Mam nadzieję, że podczas imprezy nie będzie jakiś cyrków z fotografowaniem wszak byłoby to nieco absurdalne chociażby z punku promocji wydarzenia. Niestety z tym fotografowaniem w różnych miejscach to różnie bywa, prym w zabranianiu wiodą chyba muzea choć sporo i tu się zmienia.
Awatar użytkownika
polsteam
Posty: 1553
Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: polsteam »

miczman pisze:Mam nadzieję, że podczas imprezy nie będzie jakiś cyrków z fotografowaniem wszak byłoby to nieco absurdalne chociażby z punku promocji wydarzenia. Niestety z tym fotografowaniem w różnych miejscach to różnie bywa, prym w zabranianiu wiodą chyba muzea choć sporo i tu się zmienia.

o ile mi wiadomo w byłej Północnej NIE ma w zastosowaniu jakichś nadzwyczajnych, unikatowych technologii stoczniowych, które uzasadniałyby zakaz fotografowania... [ ale może właśnie dlatego mi o takowych nie wiadomo, że się dobrze kryją... :-) ]

jeśli chodzi o ten zakaz, który się pojawił w zaproszeniu na "dzień otwarty" w Północnej jakiś czas temu, to może dlatego, że stocznia sobie "przypomniała" czasy dawniejsze (PRL-owskie) "w ogóle" oraz czasy, w których odbywała się w niej produkcja "specjalna" (w tym - dla ZSRR), gdyż w ostatnich kilku-kilkunastu miesiącach okręty się zaczęły znowu tam pojawiać (na remonty)...
Awatar użytkownika
miczman
Posty: 551
Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: miczman »

O imprezie piszą na portalu regionalnym: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/W-p ... 51784.html więc z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy uznać, że nie będzie żadnego cyrku z fotografowaniem.
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: czesław.g »

Parę zdjęć z wodowania na gorąco najpierw trzy zdjęcia zrobione spod mostu .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
czesław.g
Posty: 165
Rejestracja: 2005-08-02, 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Re: statki SAR - wodowanie i pokazy... piątek, 30.09

Post autor: czesław.g »

A teraz z terenu stoczni
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ