Witam
Jak wygląda i działa urządzenie wskazujące długość rozwiniętego łańcucha kotwicznego?
Nie jestem pewien poprawnej polskiej nazwy, ale po angielsku to będzie "anchor chain indicator"
a po niemiecku "Ankerkette Anzeigevorrichtung". Chodzi mi raczej o mechaniczne urządzenia, które
mogły być używane na okrętach wojennych w czasie II Wojny Światowej.
Może jest jakaś książka, która opisuje wyposażenie pokładowe statków i okrętów?
--
Pozdrawiam
Maciek
Urządzenia kotwiczne...
-
SnakeDoc
- Posty: 32
- Rejestracja: 2009-07-31, 16:51
- Kontakt:
-
ObltzS
- Posty: 197
- Rejestracja: 2007-01-01, 21:05
Re: Urządzenia kotwiczne...
Cześć Maciek !
Na ten temat masz wiadomość na poczcie na innym forum.
Pzdr. - ObltzS
Na ten temat masz wiadomość na poczcie na innym forum.
Pzdr. - ObltzS