FIGHTING STEEL to gierka stara jak świat, bo powstała chyba w 1999r. kupiłem ją w 2000, ale to moja ulubiona i jedyna, w którą grywam.
http://www.gry.gildia.pl/gry/fighting_steel
Czasem są problemy z XPkiem, ale wtedy można instalować ze strony
http://forums.navalwarfare.org/showthread.php?t=6
Ciekawy jestem czy jest coś nowego w podobnym stylu?
FIGHTING STEEL
- ALF
- Posty: 1015
- Rejestracja: 2006-12-29, 17:22
- Lokalizacja: Karkonosze
- Kontakt:
- ALF
- Posty: 1015
- Rejestracja: 2006-12-29, 17:22
- Lokalizacja: Karkonosze
- Kontakt:
-
Ramond
- Posty: 240
- Rejestracja: 2007-12-12, 17:53
- Lokalizacja: Wrocław
Distant Guns: Russo-Japanese WarCiekawy jestem czy jest coś nowego w podobnym stylu?
Distant Guns: Jutland
http://www.stormeaglestudios.com/public/home.html
-
jogi balboa
- Posty: 2823
- Rejestracja: 2007-01-18, 16:39
Re: FIGHTING STEEL
Hej, a co to jest to, to: THUNDER AT SEA.
Dział to jakoś? Wypróbował może ktoś?
Dział to jakoś? Wypróbował może ktoś?
- Maciej3
- Posty: 5006
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Re: FIGHTING STEEL
A to grupa gosci zrobila kampanie do Fightin Steel. Robisz sobie zespoly, kierujesz, a jak spotkaja sie to w FS rozgrywasz scenariusz I wyniki walki ida do tego dodatku. Widzialme, ale nie gralem, wiec nie wiem jak dziala w praktyce
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.