Wrzucam link do "teledysku" Torpedysta z Kołobrzegu'74 http://www.megaupload.com/?d=AQUAG1EG ponieważ
pojawiają się w nim migawki z okrętami.
Torpedysta - Kołobrzeg 1974
-
Pet5
- Posty: 138
- Rejestracja: 2006-03-06, 19:52
- Lokalizacja: Gliwice