Kup pan lotniskowiec...
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Chyba, że sami prędzej skończą nowego Vikranta.
Ale gdyby go jednak Hindusi kupili, to spokojnie mógłby im służyć jako śmigłowcowiec przeciwpodwodny lub desantowy. Anglicy przy sprzedaży pewnie by coś jeszcze Hindusom do niego dorzucili (elektronika, turbiny itp).
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- PiotrekS
- Posty: 53
- Rejestracja: 2004-04-01, 17:51
- Lokalizacja: Słupsk
No i kupił Chińczyk w celach oświatowo-rozrywkowych: http://www.altair.com.pl/start-5669
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
- Mexico
- Posty: 18
- Rejestracja: 2007-11-10, 00:46
- Lokalizacja: Przewóz/Wrocław
Jednak na żyletki 
http://www.tvn24.pl/0,1691550,0,1,resta ... omosc.html
Smutny to koniec zasłużonego okrętu i świadectwo końca pewnej epoki
Pozdrawiam Maciej
http://www.tvn24.pl/0,1691550,0,1,resta ... omosc.html
Smutny to koniec zasłużonego okrętu i świadectwo końca pewnej epoki
Pozdrawiam Maciej
Jeżeli ktoś żyje z tego, że zwalcza wroga, jest zainteresowany tym, aby wróg pozostał przy życiu. - Fryderyk Nietzsche
-
wojtek.uk
- Posty: 206
- Rejestracja: 2010-06-07, 13:14
- Lokalizacja: UK
Re: Kup pan lotniskowiec...
Dzis HMS Ark Royal wystawili - nawet bez minimalnej ceny!
Gdyby ludzie od jaskiniowej epoki robili tylko to, co wyglądało na możliwe, do dzisiaj siedzieliby w jaskiniach. - LEM