Z góry dziękuję za okazaną pomoc
"Czwartak" z Krakowa
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
"Czwartak" z Krakowa
Czy którys z szanownych Kolegów mógłby mi przybliżyć historię i charakterystykę holownika Czwartak z krakowskiej Żeglugi Polskiej/
Z góry dziękuję za okazaną pomoc
Z góry dziękuję za okazaną pomoc