CAT-alina
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
CAT-alina
Tak przy święcie, CAT-alina podczas długiego patrolu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Speedy
- Posty: 577
- Rejestracja: 2004-07-23, 15:24
- Lokalizacja: Wawa
Re: CAT-alina
Nie znasz się - to z pewnością szybki strategiczny transport kotów bojowych na potrzeby marynarki wojennej 
Pozdro
Speedy
Speedy
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Re: CAT-alina
Czytałem gdzieś że w Rosji. Szczury unieruchomiły kilka panzerów przegryzając izolację kabli.
W takiej latającej łodzi instalacja jest nieźle rozbudowana.
Może te koty należą do specjalnej jednostki deratyzacyjnej?
W takiej latającej łodzi instalacja jest nieźle rozbudowana.
Może te koty należą do specjalnej jednostki deratyzacyjnej?
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak
- Boruta
- Posty: 728
- Rejestracja: 2004-06-13, 22:09
- Lokalizacja: Cosmopolis Sopot, Sarmatia
- Kontakt:
Re: CAT-alina
Kapitan Jonatan Koot na chwilę przed desantem. 
"Dobro i zło nie istnieją, tak jak życie i śmierć. Jest tylko działanie. Walka"
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej
- baron von Ungern-Sternberg, d-ca Azjatyckiej Dywizji Konnej