Mistrz Andrzej Perepeczko
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia
Mistrz Andrzej Perepeczko
W związku z tym, iż Mistrz Andrzej Perepeczko wydaje nowe wydania swoich książek w nowych wydawnictwach czy ktoś dysponuje jego pełną bibliografią, z zaznaczeniem czy nowe wydania czymś różnią się od poprzednich ?
Np. niedawno wyszła książka o U-bootach I WŚ. Czy jest to to samo co przed laty w Wydawnictwie Lampart ? Itd.
Np. niedawno wyszła książka o U-bootach I WŚ. Czy jest to to samo co przed laty w Wydawnictwie Lampart ? Itd.
-
Piegziu
- Posty: 50
- Rejestracja: 2013-12-22, 02:38
- Lokalizacja: Wrocław/Hachiōji (Tokio)
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Tak, to jest ta sama pozycja.
-
Robert
- Posty: 214
- Rejestracja: 2004-09-29, 10:09
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Pojawiła się nowa książka - Burza nd Atlantykiem tom 2. Czy jest jakaś różnica do wydnia z Lamparta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Andrzej Jaskuła
- Posty: 82
- Rejestracja: 2013-08-08, 11:17
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Jest, sporo uzupełnień wprowadzili pp. Michał Glock i Wawrzyniec Markowski
Andrzej Jaskuła
Andrzej Jaskuła
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Rozumiem, że wydany ponownie rok temu pierwszy tom jest podobnie przerobiony? Czy może ktoś pokusił się o rzeczową recenzję/ocenę? Mówiąc prościej - czy warto kupić, czy może wręcz trzeba mieć na półce?
-
szafran
- Posty: 2197
- Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
- Lokalizacja: Sopot
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Niestety nie posiadam pierwszej wersji. Niemniej tutaj popełniłem recenzję I tomu
http://wiekdwudziesty.pl/andrzej-perepe ... iem-tom-1/
II tom w opracowaniu
http://wiekdwudziesty.pl/andrzej-perepe ... iem-tom-1/
II tom w opracowaniu
-
Adam
- Posty: 1779
- Rejestracja: 2005-09-06, 12:58
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Dzięki. Kluczowa jest informacja, że obecne wydanie będzie ... sześciotomowe, a nie dwutomowe, jak poprzednie. Zatem to nie tom drugi i ostatni, a drugi z sześciu.
Warto przeczytać rozmowę z W. Markowskim: http://wydawnictwooskar.pl/rozmowa-wawr ... markowski/ (link na dole)
Warto przeczytać rozmowę z W. Markowskim: http://wydawnictwooskar.pl/rozmowa-wawr ... markowski/ (link na dole)
- dessire_62
- Posty: 2033
- Rejestracja: 2007-12-31, 16:30
- Lokalizacja: Głogów Małopolski
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Kluczowa jest informacja, że poprzednie wydanie miało cztery tomy.Adam pisze:Dzięki. Kluczowa jest informacja, że obecne wydanie będzie ... sześciotomowe, a nie dwutomowe, jak poprzednie.
Dzęki za link do wywiadu z pastorem. Interesująca.
Na pewno Markowski i Glock wnieśli nową jakość do drugiego wydania.
Warto kupić, szczególnie jak ktoś nie ma pierwszego np ja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
-
Robert
- Posty: 214
- Rejestracja: 2004-09-29, 10:09
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Pierwsze wydanie liczyło 4 tomy
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt:
Re: Mistrz Andrzej Perepeczko
Dzięki za info, przegapiłbym!