Witam!
Do poszukania na Youtube.
www.youtube.com/watch?v=BCvVyUmAMQc&feature=related
Niestety w moim kompie wyłączyły się jakimś cudem dodatki i nie mogę tego na razie oglądnąć. Może któryś z kolegów zda relację?
Czyżby dotarli do Yamashiro?
-
Bukowa
- Posty: 338
- Rejestracja: 2006-07-19, 15:54
- Lokalizacja: Bukowa
- Maciej3
- Posty: 5004
- Rejestracja: 2008-05-16, 11:36
Nie dotarli.
Filmik to zlepek obrazów nic nie mówiących.
Najpierw jakieś ujęcia nurków skaczących z jachtów - równie dobrze mogli to kręcić na mazurach - potem zlepek filmików z II wojny zmontowanych bez ładu i składu ( np. nie na bardzo rozumiem co ma eksplozja Arizony do Surigao ) ze streszczeniem w tle bitwy w Surigao. Potem mówią o Fuso pokazując bardzo ładny model komputerowy .... Yamashiro
A na końcu mówią, że nurek który miał popłynąć do Yamashiro wziął i nie popłynął bo wcześniej mu się zmarło podczas jakiegoś nurkowania.
pozdrawiam
Filmik to zlepek obrazów nic nie mówiących.
Najpierw jakieś ujęcia nurków skaczących z jachtów - równie dobrze mogli to kręcić na mazurach - potem zlepek filmików z II wojny zmontowanych bez ładu i składu ( np. nie na bardzo rozumiem co ma eksplozja Arizony do Surigao ) ze streszczeniem w tle bitwy w Surigao. Potem mówią o Fuso pokazując bardzo ładny model komputerowy .... Yamashiro
A na końcu mówią, że nurek który miał popłynąć do Yamashiro wziął i nie popłynął bo wcześniej mu się zmarło podczas jakiegoś nurkowania.
pozdrawiam
Historia jest najlepszą nauczycielką życia, bo
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
Jeszcze nigdy, nikogo, niczego nie nauczyła.
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
To i tak postęp, bo zwykle detonuje "Barham", albo tonie "Szent Istvan", jak było w wypadku materiałów filmowych dotyczących odnalezienia "Sydney".nie na bardzo rozumiem co ma eksplozja Arizony do Surigao
Ostatnio zmieniony 2010-03-27, 15:19 przez RyszardL, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Tu jest relacja:
http://www.cedricverdier.com/writings/a ... oDiary.pdf
Wygląda to całkiem całkiem, lecz obok rozterek natury merytorycznej (co tam właściwie widać) pan Cedric Verdier jest podobno dość znanym konfabulatorem (tak było w przypadku jakiegoś tam rekordowego nurkowania w jaskiniach).
http://www.cedricverdier.com/writings/a ... oDiary.pdf
Wygląda to całkiem całkiem, lecz obok rozterek natury merytorycznej (co tam właściwie widać) pan Cedric Verdier jest podobno dość znanym konfabulatorem (tak było w przypadku jakiegoś tam rekordowego nurkowania w jaskiniach).
-
Majestro
- Posty: 201
- Rejestracja: 2010-01-08, 18:22
A tu dyskusja na ten temat:
http://www.j-aircraft.org/smf/index.php?topic=8811.0
http://www.j-aircraft.org/smf/index.php?topic=8811.0
