w najbliższy piątek (16 grudnia) o 14.00 w Stoczni Gdańskiej odbędzie się
wodowanie kontenerowca "Westertal"
wejscie brama od Jana z Kolna - przy przystanku SKM "Stocznia"
wodowanie w piatek w Gdansku
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt: