nowe MSiO

Dokumenty, książki, artykuły prasowe, internetowe, ikonografia, filmy...

Moderatorzy: crolick, Marmik

Gość

Post autor: Gość »

Moim zdaniem nie - przychodza listy do redakcji, że już widziałem w kiosku, a moja skrzynka pusta...
Prenumerata daje jednak gwarancję otrzymanai jeśli sie mieszka poza zasiegiem Empiku lub dobrego kiosku.
Andrzej J.
Awatar użytkownika
Mitoko
Posty: 2718
Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mitoko »

No i wreszcie pokazało się w kioskach - sprawia o wiele gorsze wrażenie niż stara forma graficzna - błyszczący papier jest na ogół stosowany w periodykach bo sprawia wrażenie grubszego.

A wałkowanie po raz setny Agincourta - to już nudne - wolałbym poczytać o CA budowanych dla Argentyny
MiKo
Admin FOW
Posty: 4041
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Jak to po raz setny ?!? :shock:
Użytkownik

Post autor: Użytkownik »

tak to, MiKesz... tak to :D
MiKo
Admin FOW
Posty: 4041
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

A gdzie w pl jeszcze było ???
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

Też sobie nie przypominam, a ze względu na ciekawą konstrukcję będzie to pierwsza rzecz, jaką przeczytam, jak już kupię.
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

no nie wiesz? :D ;)
MiKo
Admin FOW
Posty: 4041
Rejestracja: 2004-01-07, 09:02

Post autor: MiKo »

Nie
Awatar użytkownika
seawolf
Posty: 837
Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
Lokalizacja: Poznan

Post autor: seawolf »

No to jak MiKo nie wie, tzn. ze nie bylo ;)

A moze w OW gdzies, kiedys? Spis tytulow na wojnachnamorzu.prv.pl nie pokazuje takowego artykulu ale oni lubia opisywac jednostki bez podawania nazw w tytule...
Gość

polskie teksty o Agincourcie

Post autor: Gość »

Pierwotna wersja Agincourta - mocno "wstępma", chyba tylka na podstawie Burta była kilka lat temu w NTW (nr?). wczesniej było cos w Morzu - byc może w nrze 12/1970
Andrzej J.
Zulu Gula

Post autor: Zulu Gula »

W 1970 wróbelki dopiero się zastanawiały, czy o mnie ćwierkać.
Zresztą mam takie wrażenie, że obecnie źródła są chyba coraz dokładniejsze.
Gość

Post autor: Gość »

Tak, tym bardziej, że zawsze są 3-5 powazne materiały na każdy w zasadzie ciekawszy temat (choćby te przytoczone przeze mnie do Agincourta - Burt WW1, Topliss, Langensiepen, Hough, no i klasyczny Breyer + zielony Conway 1906-1921).. A w 1970 to zaczynano przepisywać Breyera lub opracowywać pojedynczy zeszycik Warship Profile lub Ensign czy Man o'War (sam nie jestem bez winy).
Prośba o skomentowanie wstępniaka - dotarły do mnie swieże protesty nt. wstępniaka (nie ja go pisałem) ze strony Adama Ś. i jednego z przyjaciół z AMW. Co Wy na temat tekstu wst. sądzicie?
Andrzej J.
jkrzew
Posty: 164
Rejestracja: 2004-01-07, 20:50
Lokalizacja: Gdańsk

zapytanie

Post autor: jkrzew »

Do Redakcji Misia!
Czy jak zwykle na początku roku panuje bałagan-zamieszanie (niepotrzebne skreślić :-)) polegający na zagubieniu listy współpracowników uprawnionych-zasługujących na otrzymywanie egzemplarzy pisma? Niestety nie dotarła do mnie jeszcze ani nTW, ani MSiO i nie wiem czy to tak już Ani Ani czy chwilowo? Bo historia ta występuje co roku, ale jak to historia - lubi się powtarzać :-) A tak na marginesie to i tak kupuję oba pisma - to do wiadomości Redakcji. I na koniec jeszcze jedno pytanie, czy redakcja nTW odpowiada na maile?
Z szacunkiem
Jacek K. :-)
Gość

Post autor: Gość »

Czy nTW odpowiada - nie wiem, nie ten adresat
Pozdr. - mam do oddania xero Froscha jak sie spotkamy.
Andrzej J.
jkrzew
Posty: 164
Rejestracja: 2004-01-07, 20:50
Lokalizacja: Gdańsk

re

Post autor: jkrzew »

A co z zamieszaniem :-)
Gość

Post autor: Gość »

Jestem pracownikiem najemnym, małym zuczkiem odpowiedzialnym za jakość merytoryczną. A zamieszanie - spytaj sie właścicieli koncernu medialnego.
andrzej J.
ODPOWIEDZ