Nowe książki i czasopisma (1)
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Drogie Koleżeństwo, mam już gotową do wysyłki książkę HMAS „Australia”. Podobnie, jak o HMAS „Perth”, zawiera kilka zdjęć, które nie są najwyższej jakości, ale są dobrym uzupełnieniem do całości.
Zrobiłem to też w „Wordzie” i po „spakowaniu” ma rozmiar 1646 kB, czyli więcej niż poprzednia, ale i książka sama w sobie zawiera więcej stron.
Chętnie prześlę wszystkim zainteresowanym. Mam nadzieję, że rozmiar załącznika nie jest za duży i wszyscy otrzymają. Bardzo proszę o adresy mailowe. Przepraszam, że znowu o nie pytam, ale to dla uniknięcia galimatiasu, żeby nikogo nie pominąć.
Pozdrawiam
Ryszard
Zrobiłem to też w „Wordzie” i po „spakowaniu” ma rozmiar 1646 kB, czyli więcej niż poprzednia, ale i książka sama w sobie zawiera więcej stron.
Chętnie prześlę wszystkim zainteresowanym. Mam nadzieję, że rozmiar załącznika nie jest za duży i wszyscy otrzymają. Bardzo proszę o adresy mailowe. Przepraszam, że znowu o nie pytam, ale to dla uniknięcia galimatiasu, żeby nikogo nie pominąć.
Pozdrawiam
Ryszard
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- Mitoko
- Posty: 2718
- Rejestracja: 2004-01-05, 12:26
- Lokalizacja: Gdańsk
- Marek K
- Posty: 47
- Rejestracja: 2004-03-09, 14:47
- Lokalizacja: Kalisz
- hanys
- Posty: 53
- Rejestracja: 2004-01-06, 08:17
- Lokalizacja: Gorzów k.Oświęcimia
I ja poproszę hanys01@poczta.onet.pl . I bardzo dziękuję.
- seawolf
- Posty: 838
- Rejestracja: 2004-01-04, 15:29
- Lokalizacja: Poznan
seawolf83@o2.pl
dzieki!
dzieki!
-
Mariusz
- Posty: 8
- Rejestracja: 2004-08-18, 23:37
- Lokalizacja: Strzelno
- mcwatt
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-01-16, 09:32
- Lokalizacja: St Helens
Również poproszę i z góry dzięki
- mcwatt@wp.pl
-
shigure
- Posty: 1242
- Rejestracja: 2004-01-04, 21:35
- Lokalizacja: szczecin
czy i ja mogę się uśmiechnąć ?
shigure@wp.pl
shigure@wp.pl
-
Jarek C.
- Posty: 873
- Rejestracja: 2004-01-04, 14:13
- Lokalizacja: Rumia
Czy ja również mogę poprosić o przesłanie obu (o HMAS „Australia” i o HMAS „Perth") - jesli mozna to w osobnych plikach.
Z góry dziekuję.
jcislak@poczta.onet.pl
Z góry dziekuję.
jcislak@poczta.onet.pl
Ostatnio zmieniony 2004-09-10, 15:17 przez Jarek C., łącznie zmieniany 1 raz.
-
pefu
- Posty: 138
- Rejestracja: 2004-01-07, 20:00
- Lokalizacja: Wrocław
- SmokEustachy
- Posty: 4711
- Rejestracja: 2004-01-06, 14:28
- Lokalizacja: Oxenfurt
- Kontakt:
sopelek2 @ poczta.onet.plRyszardL pisze:Drogie Koleżeństwo, mam już gotową do wysyłki książkę HMAS „Australia”. Podobnie, jak o HMAS „Perth”, zawiera kilka zdjęć, które nie są najwyższej jakości, ale są dobrym uzupełnieniem do całości.
Zrobiłem to też w „Wordzie” i po „spakowaniu” ma rozmiar 1646 kB, czyli więcej niż poprzednia, ale i książka sama w sobie zawiera więcej stron.
Chętnie prześlę wszystkim zainteresowanym. Mam nadzieję, że rozmiar załącznika nie jest za duży i wszyscy otrzymają. Bardzo proszę o adresy mailowe. Przepraszam, że znowu o nie pytam, ale to dla uniknięcia galimatiasu, żeby nikogo nie pominąć.
Pozdrawiam
Ryszard
Wywal te zdjecia to bedzie mniej
Albo chociaz spakoj.
W kazdym razie z gory dzieki.