Pupilkom Odyna i Thora zdarzało się i zdarza (biip!, biip!) - vide taki starodruk z lat 60 -tych "Niebieskie (vel błękitne) hełmy na tamie" - autora nie pomnę (nie dotyczy spraw morskich) a także wydarzenia z ostatnich lat. Zawsze można zwalić na yeti (skądś to znamy!). Wg artykułu z OW o wszystkim najlepiej wie p. Żaba z Dwójki.
Pozdrawiam!
Niszczyciele eksplodowały, dlaczego?
-
TTĆ
- Posty: 12
- Rejestracja: 2004-12-16, 00:27
- Lokalizacja: Miasto Środka