Strona 2 z 2

Re: Mają Helenę

: 2019-02-09, 11:01
autor: MiKo
Ledwie się człowiek na urlop wyrwie ,a tu już kolejny wrak... (a Kirishimę też już podobno mają)



Źródło kłopotów - zablokowane stery
h2.jpg
h3.jpg
Jakieś uszkodzenie, ale chyba bardziej od odłamku?
h1.jpg
h4.jpg

Re: Mają Helenę

: 2019-02-21, 09:17
autor: MiKo
Opublikowali krótki film z Kirishimy
https://www.facebook.com/rvpetrel/
k1.jpg
Tędy wszedł "kuferek" z Washingtona.
k2.jpg
Tu chyba następny
k3.jpg

Re: Mają Helenę

: 2019-03-02, 11:38
autor: Halsey
MiKo pisze:Kirishimę też już podobno mają
Ano mają. Bodaj od 1992. Ballard pisze o niej trochę we wspomnieniach.