Szykuje sie nam niezły dzwig pływający 5 tyś ton unosu
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Szykuje sie nam niezły dzwig pływający 5 tyś ton unosu
W takim przypadku mają wybaczone. 
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Szykuje sie nam niezły dzwig pływający 5 tyś ton unosu
Nie chcę tworzyć niepotrzebnego bytu, a nie znalazłem odpowiedniego wątku.
Dlatego tutaj linkuję interesujący filmik.
http://www.portalmorski.pl/offshore/naf ... lotos-film
Miłego oglądania.
Dlatego tutaj linkuję interesujący filmik.
http://www.portalmorski.pl/offshore/naf ... lotos-film
Miłego oglądania.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Re: Szykuje sie nam niezły dzwig pływający 5 tyś ton unosu
No co z tym dźwigiem minęło już tyle czasu a dźwigu jak nie było tak nie ma ?
ciekawostką jest to ,że pojawił się nowy polski dźwig pływający - Conrad Consul z 400 tonami udźwigu zdetronizował Maję
http://www.portalmorski.pl/zegluga/3545 ... zowal-maje
ciekawostką jest to ,że pojawił się nowy polski dźwig pływający - Conrad Consul z 400 tonami udźwigu zdetronizował Maję
http://www.portalmorski.pl/zegluga/3545 ... zowal-maje