Statki, wraki, awarie, problemy itp.
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Statki, wraki, awarie, problemy itp.
Dobrze by było aby poruszyć powyższy temat bo jest on dość ciekawy i warty kontynuacji ,mam nadzieje ,że będziemy tutaj dorzucać co ciekawsze tematy z tym zwiazane na początek ta strona http://www.containershipping.nl/casualties.html