CNN podaje: http://www.cnn.com/2007/US/05/14/alaska ... index.html
parę szczegółów dotyczących statku
http://www.majesticamericaline.com/prod ... .aspx?ID=3
Pozdrawiam
Miller
Empress of the North na skałach
-
miller
- Posty: 431
- Rejestracja: 2004-12-26, 13:29
- Lokalizacja: Lublin/Opole Lubelskie