Słabo znam angielski i dlatego proszę Was o pomoc.
http://www.scotpoles.co.uk/dcforum/DCForumID1/182.html
Dziękuję.
pomoc dla Szkota
-
maw
- Posty: 101
- Rejestracja: 2005-01-19, 11:03
- Kontakt:
- PiotrekS
- Posty: 53
- Rejestracja: 2004-04-01, 17:51
- Lokalizacja: Słupsk
Gościu organizuje 4 i 5 czerwca dobroczynne spotkanie z okazji 60-lecia zakończenia wojny. Wszystko będzie zrobione na lata czterdzieste-mundury, obóz, muzyka. Udział wezmą jednoski armii, marynarki i RAF. Renfrewshire gościło w czasie wojny polskich żołnierzy w tym 309 Sqn. Chcą zaprosić polskich weteranów jeśli takowi mieszkają w okolicy i trzeba ich odnaleźć. To z grubsza wszystko.
-
maw
- Posty: 101
- Rejestracja: 2005-01-19, 11:03
- Kontakt: