Nasze fantazje okrętowe

Okręty Wojenne lat 1905-1945

Moderatorzy: crolick, Marmik

Awatar użytkownika
Kpt.G
Posty: 894
Rejestracja: 2013-10-11, 14:22

Nasze fantazje okrętowe

Post autor: Kpt.G »

Jabba powstał jako rysunek w trakcie wykładu który.. był odrobinę usypiający.. :mrgreen: a dosłownie chwilę wcześniej przeczytałem art. nt Tajfunów ex-radzieckich na komórce i jakoś tak poszło, nazwałem to Jabba bo było wielkie i "łokrutnie" brzydkie. W wielkim skrócie wyobraźcie sobie tajfuna z dodaną artylerią i już wiecie mniej więcej jak to miało wyglądać, a że wykład był "dawno dawno tymu za siedmioma ch.. górami", a mimo to zapadł mi w pamięć.. wrzuciłem go tutaj jako żart. bardziej interesują mnie oceny pozostałych propozycji szczególnie K-96 i NN3, powiem tylko że WSZYSTKIE wrzucone w ramach programu okręty powstały w oparciu o jednostki istniejące, mniej lub bardziej zmodyfikowane; poza oboma 96tkami i A2565 (ten wpadł mi już w trakcie pisywania pozostałych przez co ostatni projekt wypadł z kolejki), skąd się wzięły to oznaczenia projektów mniej lub bardziej mogą podpowiedzieć (w nawiasach).
"Jesteś UPIERDLIWY!" Nie.. ja jestem Ciekawy i drążę niektóre interesujące mnie tematy.. a że zadaję dużo pytań? "Kto pyta nie błądzi" głosi powiedzenie. ;)
Jakże daleko z Domu do Morza!
ODPOWIEDZ