Szukając materiałów do czegoś zupełnie innego znalazłem zdjęcia z czasów, głównie, pracy na tym właśnie promie. Zdjęcia wykonane w porcie w Fishguard. Prom operował wówczas w okresie późna wiosna - wczesna jesień na linii Rosslare - Fishguard:
STENA LYNX III
-
Wojciech Łabuć
- Posty: 572
- Rejestracja: 2020-04-15, 12:17
STENA LYNX III
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.