Ponton DN143
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Ponton DN143
Ponton DN143, który od 2012 r. ozdabiał Basen Pomorski w Gdyni właśnie wyszedł z basenu, z przeznaczeniem do Turcji.
Jego nazwę zmieniono na KARADENIZ POWERSHIP OSMAN BAY.
Jego nazwę zmieniono na KARADENIZ POWERSHIP OSMAN BAY.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: Ponton DN143
ktoś pamięta - od kiedy stał?
-
szafran
- Posty: 2197
- Rejestracja: 2007-05-25, 19:27
- Lokalizacja: Sopot
Re: Ponton DN143
Szczerze to lekką ręką 7 lat.
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Ponton DN143
Przecież napisałem - od 2012.polsteam pisze:ktoś pamięta - od kiedy stał?
Chyba, że znajdę starsze zdjęcie.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
Re: Ponton DN143
sorry, przeoczyłem.Marek T pisze:Przecież napisałem - od 2012.polsteam pisze:ktoś pamięta - od kiedy stał?
Chyba, że znajdę starsze zdjęcie.
- polsteam
- Posty: 1553
- Rejestracja: 2005-09-16, 21:03
- Lokalizacja: Gdynia
- Kontakt:
-
Marek T
- Posty: 3270
- Rejestracja: 2004-01-04, 20:03
- Lokalizacja: Gdynia
Re: Ponton DN143
Dzięki. Mogę jeszcze dodać, że cały zespół (barka + holownik) miał długość 184,6 m.
Tę długą turecką nazwę barka miała już wymalowaną w części dziobowej. Port Monrovia.
A czy wiadomo kto i po co ją postawił w Gdyni? Spotkałem się z wersją o zarzuconym projekcie:
a. stawiania farm wiatrowych,
b. wydobycia żwiru.
Tę długą turecką nazwę barka miała już wymalowaną w części dziobowej. Port Monrovia.
A czy wiadomo kto i po co ją postawił w Gdyni? Spotkałem się z wersją o zarzuconym projekcie:
a. stawiania farm wiatrowych,
b. wydobycia żwiru.