Mam problem z załączeniem zdjęć do postu. Pokazuje się komunikat : Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki.
1 zdjęcie to raptem 162 KB
Biela
Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
- Biela
- Posty: 78
- Rejestracja: 2010-03-08, 22:50
- Lokalizacja: Nowy Sącz
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
Ja też to zauważyłem i zastawiam się, co się dzieje.
Może miesięczny transfer został wykorzystany i od jutra już będzie w porządku.
Myślałem, że Panowie Moderatorzy coś wyjaśnią, ale może sprawa sama się jutro wyjaśni.
Może miesięczny transfer został wykorzystany i od jutra już będzie w porządku.
Myślałem, że Panowie Moderatorzy coś wyjaśnią, ale może sprawa sama się jutro wyjaśni.
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
Poprawione, chwilowo. Załączniki max. ustawiłem na 512k - sorry taki mamy serwer 
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Re: Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
Koledzy, jakbym chciał zdjęcie zamieścić to jak to mogę zrobić?
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
Ja to robię tak, że po kliknięciu "Odpowiedz" w danym wątku klikam "Przeglądaj". Następnie "Dodaj plik", a na końcu "wstaw w linii".Gregski pisze:Koledzy, jakbym chciał zdjęcie zamieścić to jak to mogę zrobić?
Cały myk polega na tym, że "Przeglądaj" i "Dodaj plik" są trochę poniżej okna w którym piszesz odpowiedź. Natomiast "Wstaw w linii" jest bezpośrednio pod tym oknem tekstowym.
I jeszcze jedno. Plik nie może mieć więcej niż 512 kb.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
- Gregski
- Posty: 1891
- Rejestracja: 2006-01-27, 21:47
- Lokalizacja: Na Kociewiu albo na morzu
Re: Problem ze zdjęcizmi z załączeniem zdjęć
Pewnie! Dzięki wielkie!
Po prostu bujam się dookoła Europy i czasem coś ciekawego pod obiektyw wejdzie.
Po prostu bujam się dookoła Europy i czasem coś ciekawego pod obiektyw wejdzie.
Wśród ludzi człowiek dziczeje.
Waldemar Łysiak
Waldemar Łysiak