Zablokowanie działu dla niezalogowanych
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Zablokowanie działu dla niezalogowanych
Naprawdę już czas wyłączyć możliwość pisania postów niezalogowanym 
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: toms shoes austin tx synchronization or entrainment
Popieram w pełni. To są jakieś myśli pędzone amfetaminą, albo innym ziołem bez umiaru wciąganym.de Villars pisze:Naprawdę już czas wyłączyć możliwość pisania postów niezalogowanym
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
- Grzechu
- Posty: 1688
- Rejestracja: 2004-06-29, 16:05
- Lokalizacja: Kwidzyn (Powiśle)
Re: toms shoes austin tx synchronization or entrainment
Mylisz się Rysiu - to automaty generują byle jaką treść, wplatając w nią różnego rodzaju - w zależności od zamówienia - linki.RyszardL pisze:To są jakieś myśli pędzone amfetaminą, albo innym ziołem bez umiaru wciąganym.
Dzięki temu strony lepiej się pozycjonują w wyszukiwarkach...
No bo jak na tysiącu for w tysiącach postów znajdzie się link do konkretnej strony, to znaczy że strona ma 'wzięcie', jest 'popularna', i że warto ją wyświetlać na początku wyników wyszukiwania.
A rzeczywista zawartość czy wartość merytoryczna takiej 'promowanej' stronki to już zupełnie inna bajka...
Republika marzeń...
- crolick
- Posty: 4147
- Rejestracja: 2004-01-05, 20:18
- Lokalizacja: Syreni Gród
- Kontakt:
Re: toms shoes austin tx synchronization or entrainment
Sprawa jest dyskutowana w gronie administracji. Ja jestem czterema łapami za wymogiem logowania.
Podczas gdy Kłapouchy wszystkim się zadręcza,
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
Prosiaczek nie może się zdecydować, Królik wszystko kalkuluje,
a Sowa wygłasza wyrocznie - Puchatek po prostu jest...
- Peperon
- Posty: 6819
- Rejestracja: 2010-11-05, 14:52
- Lokalizacja: Kraków
Re: toms shoes austin tx synchronization or entrainment
Sądzę, że sytuacja dojrzała do tego rozwiązania.crolick pisze:Sprawa jest dyskutowana w gronie administracji. Ja jestem czterema łapami za wymogiem logowania.
Ludzkość dzieli się na trzy części.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
Żywych, zmarłych i tych co na morzu.
-
MiKo
- Admin FOW
- Posty: 4053
- Rejestracja: 2004-01-07, 09:02
Re: Zablokowanie działu dla niezalogowanych
Zrobione. W razie problemów z rejestracją, czy innymi problemami Gości można pisać na miko@fow.pl
- de Villars
- Posty: 2232
- Rejestracja: 2005-10-19, 16:04
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Zablokowanie działu dla niezalogowanych
no i świetnie 
Si vis pacem, para bellum
http://springsharp.blogspot.com/
http://springsharp.blogspot.com/
- RyszardL
- Posty: 2937
- Rejestracja: 2004-05-18, 13:58
- Lokalizacja: Perth, Australia
Re: Zablokowanie działu dla niezalogowanych
Nareszcie będzie święty spokój. 
UWAGA!
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
Od 2024 konto prowadzone przez Żonę RyszardaL (Małgorzatę).
====================
http://www.flotyllerzeczne.aq.pl/
http://www.biuletyn2008.republika.pl
"Demokracja to najgorszy z ustrojów - rządy hien nad osłami" Arystoteles
-
Colonel
- Posty: 511
- Rejestracja: 2010-03-31, 08:29
- Kontakt: