PLO Album Floty 1951-2011
- Slaw
- Posty: 929
- Rejestracja: 2004-03-28, 12:01
- Lokalizacja: Gdańsk
- Kontakt:
PLO Album Floty 1951-2011
Przeglądałem ostatnio stronkę Muzeum Miasta Gdynia i znalazłem info o uroczystej promocji nowej książki"PLO Album Floty 1951-2011" .Może być ciekawa .
Tu link do Muzeum http://www.muzeumgdynia.pl/index2.html
Slaw
Tu link do Muzeum http://www.muzeumgdynia.pl/index2.html
Slaw
- Wicher
- Posty: 1253
- Rejestracja: 2006-06-12, 04:33
- Lokalizacja: UK
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Wow! Zapowiada się naprawdę wspaniale
Oby po otwarciu nie rozczarowało.
Za dzień, za dwa, za noc, za trzy choć nie dziś...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
Za noc, za dzień doczekasz się, wstanie świt...
- miczman
- Posty: 551
- Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
- Lokalizacja: Gdynia
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Myślę, że nie rozczaruje. W dwóch poprzednich albumach było sporo interesujących zdjęć więc i zapewne w tym znajdzie się parę perełek.
Baltops 2012---> http://fotogdynia.blogspot.com/2012/06/ ... warty.html
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
- pothkan
- Posty: 4609
- Rejestracja: 2006-04-26, 23:59
- Lokalizacja: Gdynia - morska stolica Polski
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Poza tym autorzy znani, i to z dobrej (merytorycznie) strony.
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Czy ktoś widział ten album w sprzedaży?
- miczman
- Posty: 551
- Rejestracja: 2005-12-29, 17:54
- Lokalizacja: Gdynia
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Ja widziałem w Gdyni. W necie jest tu: http://sklep.oficynamorska.pl/pl/p/Pols ... 1-2011/303
Baltops 2012---> http://fotogdynia.blogspot.com/2012/06/ ... warty.html
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
Sprzedaję: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1377717
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Bardzo dziękuje za link..... 
-
Piotr S.
- Posty: 2441
- Rejestracja: 2006-05-24, 18:48
Re: PLO Album Floty 1951-2011
Nowy nabytek Polskich Linii Oceanicznych - statek ro-ro POL Maris https://www.portalmorski.pl/m-zegluga/4 ... -pol-maris
Statek z 2010 roku ale i tak jakiś to krok do przodu .
Statek z 2010 roku ale i tak jakiś to krok do przodu .
- Chemik
- Posty: 1398
- Rejestracja: 2007-08-10, 20:11
- Lokalizacja: Milton Keynes (UK)
Re: PLO Album Floty 1951-2011
niesamowite, PLO kupiło statek...